Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasta Masakra [Hardcor] [Dedyk] [WL] [PvP] [NoPremium] [10 slotow]


tinek181

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym przedstawić server Typu Kwadratowa masakra

Otwarcie dzisiaj ,Dokładnej godziny nieznamy

Serwer jest klonem Masakry ,Unikalne Pluginy takie jak CoreProtect

 

Komenda na sprawdzenie logow to /co inspect a na wylaczenie to samo

Server ma 10 slotów Jezeli bedzie fajnie to zwiekrzy sie do 20 ale tyle osob to za duzo : ]

Wyspe możecie zobaczyc Tu ----------->

Jest duża zmieniło się też troche ponieważ jest jedno duze drzewo

Kazdy ma 3 zycia lub 2 jeszcze zobaczymy

Pluginow łącznie jest ponad 20 więcej niebędzie

 

 

Pozostaje czekać na otwarcie !!!

 

Nick w MC:

Wzór podania

Wiek:

Imie:

Jak się będziesz zachowywał:

O sobie:

Dlaczego ten serwer:

 

No i musisz przepisac to pod spodem : ]

 

 

 

Jak _____IMIE___________Obiecuje Nie zabijac bez powodu,Griefowac,Krasc ze skrzynek itp

Bardzo chciałbym się dostać

eJwLTs3LS_QuSszMS-TiCq7Kz87O5_LNzEtNLkpMK-FyLkpNLUgtKuYyNAAhI1NTLgMAuHIPfQ~~.png
  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w MC:White_NyGGer

Wiek:14

Imie:Mikołaj

Jak się będziesz zachowywał: Dobrze i ogarnięcie

O sobie:Lubie minecrafta, mam oryginalnego lubie grać w kosza.

Dlaczego ten serwer:A dlaczego nie;p?

 

Jak _____Mikołaj___________Obiecuje Nie zabijac bez powodu,Griefowac,Krasc ze skrzynek itp

Bardzo chciałbym się dostać

Opublikowano

Nick w MC:MararOn_405

Wiek:11

Imie:Karol

Jak się będziesz zachowywał:Postaram się być ogarnięty

O sobie:Heja, jestem Karol, interesuję się informatyką i mino, że jestem młody ogarniam orto.

Dlaczego ten serwer:Ponieważ zawsze chciałem grać na kwadratowej

 

Jak _____Karol___________Obiecuje Nie zabijac bez powodu,Griefowac,Krasc ze skrzynek itp

Bardzo chciałbym się dostać

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

Nick w MC: Foreverlife17

Wiek: 13

Imie:Daniel

Jak się będziesz zachowywał: Przyzwoicie i dobrze

O sobie: Jestem 13-latkiem ktory niema co robic w domu

Dlaczego ten serwer: Bo mi sie on podoba

 

 

Ja Daniel Obiecuje Nie zabijac bez powodu,Griefowac,Krasc ze skrzynek itp

Bardzo chciałbym się dostać

Opublikowano

Nick w MC: Mrostry0407

 

Wiek:14

Imie:Wojtek

Jak się będziesz zachowywał: pro elo 0 - normalnie

O sobie: Gimbus

Dlaczego ten serwer:Bo nie inny? x

Ja Wojtek Obiecuje Nie zabijac bez powodu,Griefowac,Krasc ze skrzynek itp

Bardzo chciałbym się dostać

 

 

 

P.S w podaniu jest "Jak ----Imie [...]" -powinno być chyba "Ja"

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...